temizlikchitemizlikchi

Otomobil Temizliği

Otomobil temizliği tüm mevsimlerde araç bakımı için gerekli bir hizmettir. Maltepe ilçemiz de Otomobil temizliği için sizlere gelişmiş yeni nesil yöntemler sunmaktayız .Buharlı otomobil temizliği ile ayrıntılı koltuk , klima içleri , havalandırma sistemleri , ulaşılamayan noktalar ve motor temizliği dahil her türlü araç temizliği yapmaktayız.

Ticari araçlar için önerdiğimiz bu temizlik araçlarınızın ilk günkü temizliğini elde etmesine yardımcı olur. Otomobil temizliği hizmetleri içerisinde ; buharlı iç temizlik, buharlı dış temizlik, buharlı mekanik temizlik, buharlı premium temizlik, standart iç temizlik, standart dış temizlik hizmetleri bulunmaktadır. Sizde oto temizliğini ihtiyaçınız olan hizmeti seçerek güvenilir bir şekilde temizlikchi.com personellerine emanet edebilirsiniz. Hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçerek veya online işlem yaparak randevu alabilirsiniz.

Çözüm Ortağınız Olalım

Otomobiliniz ile alakalı karşı karşıya geldiğiniz her temizlik sorununda sizlerin çözüm ortağı olmak için 2012 yılından beri otomobil temizliği yapıyoruz. İsterseniz adresinizde, isterseniz kendi adresimizde aracınızı tüm detayları ile temizleyelim!

Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Siz değerli müşterilerimizin daha sağlıklı ve daha temiz ortamlarda yaşamaları için 7/24 destek vermekteyiz. Destek almak için yapmanız gerekenler.

  • Randevu Alınız – Sizlere daha iyi ve daha hızlı dönüş yapmamız için lütfen randevu alınız.
  • İsteklerinizi ve Sorun Bildiriniz – Aracınızı ister adresinizde, ister kendi oto yıkama merkezimizde  isteklerinizi bildirerek uzman ekibimize teslim edebilirsiniz. Ekibimiz her zaman size en iyi yöntemi söyleyeceklerdir.
  • Çözüm Sunumu – Ekibimize istek ve sorunlarınızı bildirdikten sonra çözüme başlamayacaktır. Başlamadan önce onay vermeniz için bir sunum yapılacaktır. Sunum içerisinde kaç farklı şekilde işlem yapılacağını, işlem detaylarını ve işlem sonrası hakkında bilgiler mevcuttur.
  • Karar – Sunum sonrası verdiğiniz karara göre işlemler uygulanmaya başlanacaktır.
  • Sonuç : Güzel Arabam – Tüm bu aşamalar bittikten sonra kaçınılmaz son güzel, temiz ve sağlıklı bir araba.
Otomobil Temizliği, Temizlik Şirketi

Otomobil Temizliği, Temizlik Şirketi

 

WhatsApp WhatsApp iletişim