temizlikchitemizlikchi

Ofis Temizliği

Ofis Çalışanların verimli ve doğru bir şekilde işlerini yapabilmesi için uygun bir ortama ihtiyaç duyulur. Bu ortamda dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri ofis temizliğidir. Yoğun iş temposu ve insan sirkülasyonu ofis ortamlarında kirliliğin hızla artmasına neden olur. Ümraniye ilçesinde, Uzman ekibimizle profesyonel bir şekilde ofisinizi en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz.Ofis temizliği hizmetleri içerisinde; standart ofis temizliği ve premium ofis temizliği hizmetleri bulunmaktadır Sizde ofisinizi ihtiyacınız olan hizmeti seçerek güvenilir bir şekilde temizlikchi.com personellerine emanet edebilirsiniz. Hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçerek veya online işlem yaparak randevu alabilirsiniz.

Çözüm Ortağınız Olalım

Ofis ve iş yerleriniz ile alakalı karşı karşıya geldiğiniz her temizlik sorununda sizlerin çözüm ortağı olmak için 2012 yılından beri günlük ofis temizliği yapıyoruz. İsterseniz adresinizde, isterseniz kendi ofisimizde ofis ve iş yerlerinizi tüm detayları ile analiz edelim!

Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Siz değerli müşterilerimizin daha sağlıklı ve daha temiz ortamlarda yaşamaları için 7/24 destek vermekteyiz. Destek almak için yapmanız gerekenler.

  • Randevu Alınız – Sizlere daha iyi ve daha hızlı dönüş yapmamız için lütfen randevu alınız.
  • İsteklerinizi ve Sorun Bildiriniz – Ofisinizin analizini ister adresinizde, ister kendi ofisimizde çıkartalım.  İsteklerinizi bildirerek uzman ekibimize ofisinizi teslim edebilirsiniz. Ekibimiz her zaman size en iyi yöntemi söyleyeceklerdir.
  • Çözüm Sunumu – Ekibimize istek ve sorunlarınızı bildirdikten sonra çözüme başlayacaktır. İşleme Başlamadan önce onay vermeniz için bir sunum yapılacaktır. Sunum içerisinde kaç farklı şekilde işlem yapılacağını, işlem detaylarını ve işlem sonrası hakkında bilgiler mevcuttur.
  • Karar – Sunum sonrası verdiğiniz karara göre işlemler uygulanmaya başlanacaktır.
  • Tertemiz Çalışma Alanı– Tüm bu aşamalar bittikten sonra kaçınılmaz son güzel, temiz ve sağlıklı bir çalışma alanı.
Ofis Temizliği, Temizlikçi

Ofis Temizliği, Temizlikçi

WhatsApp WhatsApp iletişim